Autor Wątek: Niebezpieczna Chemia  (Przeczytany 104283 razy)

Offline mireks

• Stary Wyga
  • **
Odp: Niebezpieczna Chemia
« Odpowiedź #320 dnia: Styczeń 25, 2013, 19:55:13 »
he he :)
Z tymi kwalifikacjami to mi się stary dowcip przypomniał:
Magister świeżo po studiach humanistycznych dostaje pracę w Tesco, rozmowa z kierownikiem przed rozpoczęciem pracy:
- A więc weźmie pan miotłę i pozamiata - mówi kierownik.
- Ależ ja jestem MAGISTREM!
- A, to przepraszam, tak więc: to jest miotła (kierownik wskazuje miotłę i bierze ją do rąk), a tak się zamiata.

Więc jako szef tej 12-osobowej firmy ogólnobudowlanej musisz zadbać, aby na robocie każdy się znał. Jednocześnie musisz zadbać, aby kwity były w porządku, aby teoretycznie każdy każdą pozycję z Kamasutry znał, skoro taki kontrakt -bo wiesz, że jakaś kontrola za chwilę wpadnie, fiolki posprawdza -nieważne, że one kupione tylko pod kontrolę.
Nic nowego pod Słońcem, prawda?
Pozdrawiam
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla Ciebie. Zapytaj, czy mógłby tego nie robić.

Offline dr.Kudłaty

• KLUBOWICZ
  • Weteran
  • *
« Odpowiedź #321 dnia: Styczeń 25, 2013, 20:07:27 »
"Więc jako szef tej 12-osobowej firmy ogólnobudowlanej musisz zadbać, aby na robocie każdy się znał"

Tak, ale o tym nic nie ma w przytaczanym dokumencie. Zadbałem ! Każdy odbył stosunek seksualny. Jedni bezpośredni, a inni pośredni. :)

"Jednocześnie musisz zadbać, aby kwity były w porządku, aby teoretycznie każdy każdą pozycję z Kamasutry znał, skoro taki kontrakt -bo wiesz, że jakaś kontrola za chwilę wpadnie, fiolki posprawdza -nieważne, że one kupione tylko pod kontrolę.

Tak, ale o tym nic nie ma w przytaczanym dokumencie. Zadbałem ! Zakupiłem materiał szkoleniowy w postaci książki pt " Kamasutra- wszyscy o wszystkim" :) Żeby nie było, to moi ludzie muszą znać to nie teoretycznie, bo kontrakt obejmuje usługi seksualne, a nie infolinię dla spragnionych pań. Muszę PRAKTYCZNIE umieć wszystkie pozycje :)

Co do usytuowania się w pozycji pod słońcem to nic się nie zmienia w kwestii "kwitów". :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2013, 20:57:32 wysłana przez dr.Kudłaty »

Offline mireks

• Stary Wyga
  • **
« Odpowiedź #322 dnia: Styczeń 25, 2013, 20:15:43 »
No niestety tak to dwutorowo teraz u nas leci:
-przygotowanie pod kontrole zewnętrzne, w tym opanowanie teorii pod inspekcje
-przygotowanie grupy do działań ratowniczych.
Gdyby to chociaż chwilami się zazębiało ... :( Tak dobrze to tylko w Erze ...
Nie pytaj, co rząd może zrobić dla Ciebie. Zapytaj, czy mógłby tego nie robić.

Offline almsherfa

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #323 dnia: Styczeń 27, 2013, 20:29:02 »
Ja nadmienię tylko że przyjmowaliśmy się jako budowlańcy a nie osoby do towarzystwa. Jeżeli ktoś chce abym  sprzedawał inne ze swoich usług to poproszę o porządne rż... żebym się podszkolił i o czterokrotnie większe zarobki bo i ryzyko większe. Co z tego że szef ma łeb na karku jak to w bezpośrednim kontakcie z klientem nie pomoże.
Jak komuś coś się stanie z tej "bylejakości i jokośtobędzie" to co wtedy powiedzą ? mgła, rosjanie.
Dobrze że pracuje co trzeci dzień bo inaczej uwierzyłbym w tą utopie( za 5 razem z pewnością  :) )
P.S.
Damy rade

Offline dr.Kudłaty

• KLUBOWICZ
  • Weteran
  • *
« Odpowiedź #324 dnia: Styczeń 27, 2013, 21:11:17 »
Kolego @almsherfa
Nie wiem, czy dobrze, ale zrozumiałem Cię w sposób, w którym jedynym obiektywnym kierunkiem może być ten, który jest bliski stwierdzeniu " skoro zbyt mało zarabiasz, to życzymy powodzenia na innych płaszczyznach ratowniczych..."

Jak komuś coś się stanie z tej "bylejakości i jokośtobędzie" to co wtedy powiedzą ? mgła, rosjanie.
Natomiast jeżeli mam się odnieść do części Twojej wypowiedzi, którą cytuję powyżej to masz 100% trzeźwe i realistyczne spojrzenie.

O przytaczanych "budowlańcach" i osobach "do towarzystwa"  (subiektywnie oczywiście)  to każdy (mam nadzieję) wiedział, gdzie podejmuje służbę.

Pzdr.

Offline almsherfa

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #325 dnia: Styczeń 28, 2013, 10:06:33 »
Może sprecyzuje.
Jestem budowlańcem i wiem co do mnie należy, prawo budowlane i normy znam, ale po przeczytaniu nowych wytycznych mam dziwne wrażenie że oprócz budowlańca to góra chce abym posiadał dodatkowe umiejętności nie zapisane w ustawie a stworzone tylko po to aby mieć chronione własne d....ko.
Skoro zwiększa się zakres obowiązków nie zapisanych nigdzie to dlaczego nie mam otrzymywać większej pensji czy %. Hydraulik za kontakt z wodą ma, więc o co chodzi  :gwiazdki: ?
Panowie wszyscy specjaliści którzy są w nich wymienieni muszą przejść porządne szkolenie i broń Boże przez strażaka dla strażaka. Żadnej komendy nie będzie stać na wysłanie na porządne szkolenie tylu osób bo w czerwcu już nie ma pieniędzy na paliwo a co dopiero robić szkolenie z przypadków które występują sporadycznie.

Offline lang

• KLUBOWICZ
  • VIP
  • *
„Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz” Mahatma Gandhi

próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie

Offline Plastyk

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #328 dnia: Kwiecień 27, 2014, 16:48:52 »
Wyciek kwasu siarkowego w Kędzierzynie-Koźlu (woj. Opolskie), na obszarze działania Jednostki Ratowniczej Blachownia.
http://psp.opole.pl/baza-interwencji/13453809108305/

Offline Plastyk

• Bywalec
  • *
« Odpowiedź #329 dnia: Sierpień 13, 2014, 23:27:37 »
Awaria w Zakładach Azotowych Kędzierzyn.
Z dotychczasowych informacji: rozszczelnienie i wybuch wodoru, przy instalacji syntezy amoniaku. 8 osób poszkodowanych głównie odłamkami szkła. Uruchomione zostały syreny alarmowe na terenie zakładu. Akcja trwała niecałe 2 godziny.

http://psp.opole.pl/baza-interwencji/interwencje/15096849108305/

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140813/POWIAT03/140819806