Autor Wątek: Dzięki uprzejmości administratora forum...  (Przeczytany 2427 razy)

Offline flamis

• Moderator
  • Strażak Sam
  • *
Dzięki uprzejmości administratora forum...
« dnia: Czerwiec 08, 2008, 22:44:14 »
Chciałbym podziękować na wstępie administratorowi forum za przychylne potraktowanie inicjatywy związanej z powstaniem portalu internetowego grupującego filmy z dziedziny pożarniczej.

Będziemy zajmowali się tutaj wymianą wiadomości dotyczących funkcjonowania portalu (przedstawię pokrótce jak najszybciej i najlepiej się tam poruszać), omówimy celowość budowania biblioteki filmowej dla strażaków. Określimy co byśmy chcieli tam mieć i ewentualnie modyfikowali portal tak aby jak najlepiej nam służył. Stworzymy tutaj listę filmów które gdzieś widzieliście na płytach bądź w szkołach, a o które można by się delikatnie upomnieć w ramach "naszego wspólnego dobra". Rozpoczynam więc apelem o wykopywanie starych dobrych materiałów, które nieupublicznione leżą u Was w szafach i dyskach twardych. Portal jest całkowicie darmowy czyli rejestracja i wrzucanie filmów jak najbardziej free.

Pozdrawiam
Flamis

« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2009, 12:46:36 wysłana przez flamis »

barwa

• Gość
Odp: Dzięki uprzejmości moderatora forum...
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2008, 23:17:46 »
Chciałam powiedzieć, że stron mnie osobiście się podoba.

Kawał dobrej roboty.

Owszem na różnych stronkach typu Youtoube jest full filmików, ale ta stronka jest super. I właśnie dlatego, że dot. tylko filmów związanych ze straży.

Pozdrowionka

Offline flamis

• Moderator
  • Strażak Sam
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 09, 2008, 00:15:20 »
No cóż to dopiero początek obecnie moja/nasza praca powinna polegać na pozyskiwaniu jak największej ilości bez sensu "utajnionych" informacji np. prac magisterskich/dyplomowych z podpiętym materiałem filmowym. Powiem Wam, że staram się obecnie o pozyskanie pewnej wartościowej pracy dotyczącej ratownictwa na lodzie. Jak się uda to zaproszę do obejrzenia. :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2008, 00:17:07 wysłana przez flamis »

Offline Meku

• Strażak Sam
    • OSP w Kruszwicy
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 09, 2008, 00:58:37 »
A daj może jakiś link kontaktowy.
Czy to mają być tylko filmy szkoleniowe, czy może dokumenty z zdarzeń ?
Czy pełnometrażowe - wersje pirackie ? ^_^
ZSR  +  ZOSP  +  OSP
          http://www.ospkruszwica.pl

Offline agnieszka112

• przede wszystkim - robić swoje
  • KLUBOWICZ
  • Weteran
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 09, 2008, 07:34:39 »
no właśnie, gdzie mamy klikać? a inicjatywna świetna jeśli o pomysł chodzi:)

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline flamis

• Moderator
  • Strażak Sam
  • *
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 09, 2008, 09:40:11 »
Postaram się dzisiaj opisać Wam wszystko w oddzielnym temacie. Chodzi generalnie o to żeby wrzucać wszelkiej maści filmiki strażackie, ale jedno jest najważniejsze dopasować je do działów które tam założyłem bo inaczej zrobi nam się "misz masz" i nie będzie to miało większego sensu. Macie filmik, albo znacie kogoś kto zrobił filmik spytajcie czy chce go upublicznić dla nas wszystkich. Jeśli chodzi o piraty to odradzam ich wrzucanie ponieważ to nie o to chodzi jeśli mamy budować coś pożytecznego i dobrego to absolutnie nie na czyjejś "biedzie". Filmiki takie bez zgody właścicieli nie będą emitowane.

ps. podajcie tutaj swoje adresy email porozsyłam Wam prezentację którą na szybko zrobiłem o Flamisie.
mój nr gg: 12208576
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2008, 09:55:46 wysłana przez flamis »

Offline agnieszka112

• przede wszystkim - robić swoje
  • KLUBOWICZ
  • Weteran
  • *

I choćbym kroczył doliną śmierci, zła się nie ulęknę...

Offline flamis

• Moderator
  • Strażak Sam
  • *
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 09, 2008, 22:36:12 »
Bardzo fajnie to wrzuć oba filmiki na flamisa. Nie wiem czy już nie ma pierwszej części ale drugiej na pewno jeszcze nie widziałem.

ps. po wrzuceniu filmu trzeba poczekać na akceptację filmu. Chcę uniknąć sytuacji w której wrzuci ktoś filmik niepożądany na tym serwisie. Akceptacja filmu nie powinna przekroczyć 48 godzin.

Waldek